FR  

 


Contacteer FCO Media!

FCO Media, opgericht in 1997 en gevestigd in Dottenijs (Moeskroen), is uitgever van vakbladen naar de architecten, de bouwsector en industrie. Deze vakbladen worden op grote oplage verstuurd en genieten de steun van fabrikanten en invoerders uit de sector. In het verlengde van de vakbladen organiseert FCO Media eveneens de vakevenementen New Security, Cool & Comfort Happening en Aquarama Trade Fair.

Verantwoordelijke uitgever
Filip Cossement
Boulevard des Canadiens 118
B-7711 Dottignies (Mouscron)
T +32 (0)56 77 13 10
F +32 (0)56 77 13 11

Management Assistants
Dorine Callens, T +32 (0)56 94 11 67, dorine.callens@fcomedia.be
ChloƩ Pattyn, T +32 (0)56 94 11 63, chloe.pattyn@fcomedia.be

Redactie
Gianni D'Angelo, T +32 (0)56 94 11 69, Gianni.DAngelo@fcomedia.be
(Aquarama, Cool & Comfort, Top Security)
Mieke Loncke, T +32 (0)56 77 13 10, mieke.loncke@fcomedia.be
(Dimension, Techcare)
Luc De Smet, GSM +32 (0)475 319 559, luc.desmet@mainpress.com
(Maintenance Magazine, Engineeringnet Magazine)
T +32 (0)56 77 13 10, redactie@fm-magazine.be
(FM-Magazine)

Reclame-advies
Filip Cossement, T +32 (0)56 77 13 10, filip.cossement@fcomedia.be
(Cool & Comfort, Top Security, De Onderneming/L'entreprise, FM Magazine)
Katja Wijffels, GSM +32 (0)473 865 970, katja.wijffels@fcomedia.be
(Dimension, Aquarama, Riorama, Techcare)
Patrick Vandenkendelaere, GSM +32 (0)475 76 32 69, patrick.vandenkendelaere@mainpress.com
(Maintenance Magazine, Engineeringnet Magazine)

Vormgeving
Koen Dhaene, T +32 (0)56 77 12 87, koen.dhaene@fcomedia.be
(Cool & Comfort, Aquarama, Engineeringnet magazine)
Marieke Veys, T +32 (0)56 77 12 88, marieke.veys@fcomedia.be
(Dimension, Techcare, FM Magazine, Maintenance Magazine, NAV news)
Ruth Van Thuyne, T +32 (0)56 34 00 32, ruth.vanthuyne@fcomedia.be
(Top Security, De Onderneming/L'entreprise)