FR  

 


CONTACTEER ONS

FCO Media, opgericht in 1997 en gevestigd in Dottenijs (Moeskroen) realiseert en co├Ârdineert mediaplatformen over bouw, installatietechniek, industrie en facilities met de steun van vakverenigingen, fabrikanten en invoerders uit de sector. FCO Media brengt dagelijks nieuws voor installateurs, architecten, consultants, facility managers en ingenieurs. Dit gebeurt crossmediaal via print, online, social media, event en podcast.

Verantwoordelijke uitgever
Filip Cossement
Boulevard des Canadiens 118
B-7711 Dottignies (Mouscron)
T +32 (0)56 77 13 10
F +32 (0)56 77 13 11
BTW BE 0461.651.803

Management Assistant
Justine Debrauwer: justine.debrauwer@fcomedia.be

Redactie
redactie@fcomedia.be
T +32 (0)56 77 13 10

Reclame-advies
Filip Cossement: filip.cossement@fcomedia.be
(Cool & Comfort, New Security, Install magazine, Bathroom Experience)
Katja Wijffels: katja.wijffels@fcomedia.be
(Dimension, Aquarama, Riorama, Install magazine, Bathroom Experience)
Patrick Vandenkendelaere: pvdk@engineeringnet.be
(Install.jobs, Engineeringnet Magazine)
Lorenzo Debruyne: lorenzo.debruyne@fcomedia.be
(FM-Magazine/Profacility, Profacility Showcase, Engineeringnet Magazine, Maintenance Magazine)

Vormgeving
Koen Dhaene: koen.dhaene@fcomedia.be
Marieke Veys: marieke.veys@fcomedia.be

Webmaster
Guy Leysen: guy.leysen@fcomedia.be