FR  

 


Contacteer FCO Media!

FCO Media BV, opgericht in 1997 en gevestigd in Dottenijs (Moeskroen), is uitgever van vakbladen naar de architecten, de bouwsector en industrie. Deze vakbladen worden op grote oplage verstuurd en genieten de steun van fabrikanten en invoerders uit de sector. In het verlengde van de vakbladen organiseert FCO Media eveneens de vakevenementen New Security, Cool & Comfort Conferences, Aquarama Trade Fair en FM-Day.

Verantwoordelijke uitgever
Filip Cossement
Boulevard des Canadiens 118
B-7711 Dottignies (Mouscron)
T +32 (0)56 77 13 10
F +32 (0)56 77 13 11
BTW BE 0461.651.803

Management Assistants
Dorine Callens: dorine.callens@fcomedia.be
ChloƩ Pattyn: chloe.pattyn@fcomedia.be

Redactie
redactie@fcomedia.be
T +32 (0)56 77 13 10

Reclame-advies
Filip Cossement: filip.cossement@fcomedia.be
(Cool & Comfort, New Security, De Onderneming/L'entreprise, Bathroom Experience, FM-Magazine, Profacility Showcase)
Katja Wijffels: katja.wijffels@fcomedia.be
(Dimension, Aquarama, Riorama)
Patrick Vandenkendelaere: pvdk@engineeringnet.be
(Maintenance Magazine, Engineeringnet Magazine)

Vormgeving
Koen Dhaene: koen.dhaene@fcomedia.be
(Cool & Comfort, Aquarama, Engineeringnet magazine)
Marieke Veys: marieke.veys@fcomedia.be
(Dimension, FM-Magazine, Maintenance Magazine, NAV news)
Ruth Van Thuyne: ruth.vanthuyne@fcomedia.be
(New Security, De Onderneming/L'entreprise, Bathroom Experience, Profacillity Showcase)

Webmaster
Guy Leysen: guy.leysen@fcomedia.be